3D Stunt Plane Flying Parking Simulator

3D Stunt Plane Flying Parking Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Stunt Plane Flying Parking Simulator'da birbirinden zorlu görevlerde uçaklarımızı iyi bir şekilde park etmeye çalışıyoruz.

3D Stunt Plane Flying Parking Simulator hem iPhone hem de iPad’leriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir simülasyon oyunudur. Kaliteli görseller ve zenginleştirilmiş oyun yapısıyla dikkat çeken bu oyunda akrobatik gösteriler esnasında kullanılan uçakları uçuruyoruz.

Toplamda 90 farklı bölüm barındıran oyunda tüm bölümler farklı özelliklere sahip ve her birinde zorlu görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Grafik disiplininde tam puan toplayan oyunda kontroller de bir o kadar iyi. Oyuncular kontrolleri kendi alışkanlıklarına göre düzenleyebiliyor ve bu sayede daha rahat bir uçuş deneyimi gerçekleştirebiliyor.

Lider tabloları oyunun bir başka göze çarpan özelliği. Yüksek puanlar toplayarak isminizi lider tablolarına yazdırabilir ve hatta arkadaşlarınızla keyifli bir rekabet ortamına girebilirsiniz. Simülasyon oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve bu kategoride oynayabilecğeiniz kaliteli bir yapım arıyorsanız 3D Stunt Plane Flying Parking Simulator’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR