4 Pics 1 Movie! 1.3 (ios)

4 Pics 1 Movie!

1.3
4 Pics 1 Movie!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    63

  • Üretici

    Denham Software Solutions

4 Pics 1 Movie, 4 adet fotoğrafa bakarak anlatmaya çalıştıkları ortak film adını tahmin etmeye çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

4 Pics 1 Movie, özellikle film izlemeyi sevenlerin ve filmler hakkında bilgi birikimine sahip olanların beğenerek oynayacağı bir iOS bulmaca oyunudur.

Daha önce resimlere bakarak şarkı ismi ve kelimeleri tahmit etme oyunları bulunan Game Circus tarafından hazırlanan yeni oyunda, 4 adet fotoğrafa bakarak ortak noktalarının anlatmaya çalıştığı filmi tahmin etmelisiniz.

Sade ve şık arayüzü ile birlikte oynarken eğleneceğiniz 4 Pics 1 Movie'de zorlandığınız zamanlarda oynayarak kazandığınız altınlar ile birlikte yardımcı özellikler veya ipucu satın alabilirsiniz.

Beyin jimnastiği yapacağınız oyunda en popüler filmleri 4 adet farklı fotoğrafa bakarak tahmin etmeye çalışacaksınız. Arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak Facebook ve Twitter üzerinden paylaşımlar yapmanıza olanak sağlayan uygulama tamamen ücretsiz.

Oynaması basit olan fakat oynadıkça bağımlısı olacağınız oyunu hemen iPhone ve iPad'lerinize indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan filmler düzenli olarak güncellenerek yenilere eklenmektedir.

YORUMLAR