5K Runner 6.21 (ios)

5K Runner

5K Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

5K Runner uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kendi sanal spor koçunuza sahip olabilirsiniz.

5K Runner uygulaması, iPhone ve iPad kullanan spor severlerin kullanabilecekleri sanal koç ve kondüsyon geliştirme araçları arasında yer alıyor. Çok kolay bir şekilde kullanılabilen arayüzünü çok sayıdaki işleviyle birleştirdiğimizde, formunu korumak isteyenlerin göz atmaları gereken en iyi araçlardan birisi haline geldiğini de söyleyebilirim.

Uygulamanın temel işlevi, yürüyüş ve koşularınızı programlayarak gün geçtikçe sizi daha iyi bir hale getirmeye çalışması. Bunu gerçekleştirmek için koşu güzergahınız boyunca size ne yapmanız gerektiğini söyleyen 5K Runner, belli zamanlarda koşmanızı ve belli zamanlarda da yürümenizi öneriyor. Günler geçtikçe koşu ve yürüme temponuzu değiştirmeye başlayan uygulama, böylelikle kondüsyonunuz daha iyi hale geldikçe temponuzu arttırıyor ve en sonunda ideal spor programınıza ulaşabiliyorsunuz.

Yaklaşık olarak 2 aylık bir program sunan uygulama, iki ay boyunca devamlı kullandığınızda en doğru spor programınızı elde etmenizi sağlıyor. Telefonunuzdaki müzik uygulamalarıyla da uyumlu bir şekilde çalışabilen 5K Runner, böylece koçunuzun uyarıları esnasında müziği birazcık kısıyor ve onu duymanızı sağlıyor. Koçun uyarısı bittikten sonraysa normal bir şekilde müziğinizi dinleyerek devam edebiliyorsunuz.

Sosyal medya hesaplarınızdan paylaşımlar yapabilmenizi de sağlayan uygulama, dış mekanlarda koşmak istemezseniz direkt olarak koşu bandı üzerinde de kullanabileceğiniz bir moda sahip. Bu sayede spor salonlarındaki alıştırmalarınızda da sorunsuzca kondüsyon geliştirme yapabiliyorsunuz. Fakat dış mekanlarda devamlı olarak GPS ile konum takibi yapmanın pil harcayabileceğini ve bu nedenle dolu bir pille koşuya çıkmanız gerektiğini de unutmayın.

YORUMLAR