7 Minute Workout 1.6.5 (ios)

7 Minute Workout

7 Minute Workout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  460

 • Üretici

  Bytesize

7 Minute Workout, spor yaparken size yardım ederek daha sağlıklı bir vücuda kavuşmanızı sağlayan spor ve sağlık uygulamasıdır.

7 Minute Workout, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz spor uygulamalarından bir tanesidir.

Sağlıklı bir vücuda sahip olmanın gereksinimlerinden biri olan egzersiz, özellikle çalışan kişiler için zor olmaktadır. İş yorgunluğu veya zaman ayıramama gibi problemlerden dolayı bir çok kişi egzersize gereken önemi gösterememktedir. 7 Minute Workout uygulaması bu bahaneleri ortadan kaldırarak, sağlıklı ve düzgün bir vücuda sahip olabilmeniz için size yardım edebilir. Sesli olarak sizi 7 dakika boyunca yöneterek hergün düzenli olarak 7 dakikalık egzersiz yapmanızı sağlayan uygulama ile hem daha sğalıklı hem de daha düzgün bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Modern ve sade bir arayüz ile birlikte gelen 7 Minute Workout'u tüm kullanıcılar rahatlıkla kullanabilir. Uygulama ile birlikte egzersiz yaparken herhangi ekstra bir zamanlayıcı kullanmanıza gerek yoktur. Uygulama ile egzersiz yapmadan önce bir fizik doktoru veya spor uzmanı ile konuşmanız sizin açınızdan faydalı olacaktır.

Özellikler:

 • 10'ar dakikalık aralar ile birlikte 30 saniyelik egzersiz hareketleri
 • Egzersiz planınızı oluşturma ve takip etme
 • Sesli komutlar
 • Zamanlayıcı ihtiyacı olmaması

Sizde spor yapmak istiyorsanız, 7 Minute Workout uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kendi egzersiz planınızı oluşturarak başlayabilirsiniz.

YORUMLAR