A Knights Dawn

A Knights Dawn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Knights Dawn ücretsiz ve kaliteli bir iOS oyunudur.

Eğer kule savunma tarzı strateji oyunlarını seviyorsanız ve bu oyunların RPG öğeleri ile birleşimi hoşunuza gidiyorsa A Knights Dawn tam da size göre olan ücretsiz bir iOS oyunudur.

A Knights Dawn kule savunma oyunlarındaki tecrübeyi farklı bir şekilde yansıtmaktadır. Oyunda birliklerimizi kuşbakışı görüş açısının yerine platform oyunlarındakine benzer bir şekilde kontrol etmekteyiz. Kontrolümüze sunulan 6 farklı birliğin kendilerine has yetenekleri ve savaş sistemi bulunmaktadır. Bu birlikleri stratejik bir şekilde yerleştirmeli ve üzerimize gelen düşman akınlarını savuşturarak tecrübe puanı kazanmalıyız. Birliklerimizin her biri için 60 farklı silah seçeneği bulunurken oyunda kazandığımız tecrübe puanlarıyla birliklerimizi ve silahlarımızı geliştirebilmemize imkan tanınıyor. Bu sayede daha güçlü düşman akınlarına karşı ayakta durabiliyoruz.

A Knights Dawn oldukça kaliteli el çizimi grafiklerle bezenmiştir. Bu görsel kalite oyunun dramatik sesleri ve orkestrasal müzikleri ile birleşiyor. Eğer bağımlılık yaratacakk ücretsiz bir iOS oyunu arıyorsanız A Knights Dawn denemeniz gereken başarılı bir yapımdır.

YORUMLAR