Adaptxt Keyboard

Adaptxt Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adaptxt Keyboard sayesinde çok daha hızlı ve akıcı bir şekilde mesaj yazabiliyoruz.

Adaptxt Keyboard, iPhone ve iPad kullanıcılarının yazma hızlarını artırmak amacıyla tasarlanmış kullanıcı dostu bir klavye uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Adaptx Keyboard ile mesaj yazarken, web ortamında gezinirken ve diğer metin oluşturma işlemi gerektiren aktivitelerimiz esnasında kullanabileceğimiz akıcı bir klavye uygulamasına sahip oluyoruz.

Uygulamanın tam performansa ulaşabilmesi için öncelikle bir süre kullanmamız gerekiyor. Adaptxt Keyboard, yazdığımız her kelimeyi inceleyerek en sık kullandıklarımızı hafızasına alıyor ve bu kelimeleri yazmak istediğimiz zaman bunu saniyeler içerisinde yapmamıza olanak sağlıyor. Yazım esnasında herhangi bir hata yaparsak uygulama bunu otomatik olarak algılayarak düzeltiyor ve bize hiçbir ek işlem yapma ihtiyacı hissettirmiyor.

Adaptxt Keyboard'un en işlevsel özelliklerinden bir diğeri de parmak kaydırma yöntemi ile mesaj yazabilmemize imkan sağlaması. Bu yöntem ile parmağımızı ekrandan kaldırmadan mesaj yazabiliyoruz. Hem vakitten hem de enerjiden tasarruf ettirdiği yadsınamaz bir gerçek.

Arlarında Türkçe'nin de bulunduğu onlarca dile destek sağlayan Adaptxt Keyboard, ücretsiz bir klavye uygulaması arayışında olan herkesin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.