Adobe Comp CC 1.0.0 (ios)

Adobe Comp CC

Adobe Comp CC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Comp CC, iOS cihazlarımız üzerinde görsel tasarımlar ve kompozisyonlar oluşturmak amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama.

Adobe Comp CC, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir görsel kompozisyon oluşturma uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde bilgisayarımızdan uzaktayken, evdeyken veya ofisteyken, hatta seyahat ederken dahi sadece mobil cihazımız üzerinden tasarımlar yapabilme şansına sahip oluyoruz.

Uygulama üzerinde yaptığımız tasarımları daha sonra direkt olarak Adobe imzası taşıyan diğer programlara aktarabiliyor ve bu programları kullanarak tasarımımıza bıraktığımız yerden devam edebiliyoruz. Desteklenen programlar arasında InDesign CC, Photoshop CC ve Illustrator CC bulunuyor.

Adobe Comp CC'de sunulan kullanım özellikleri üzerinde kafa yorduğumuz çalışmaları mümkün olduğunca kolay bir şekilde gerçekleştirmeye izin verecek şekilde tasarlanmış. Basit sürükleme ve dokunma hareketleri ile tasarımımıza dahil etmek istediğimiz parçaları kontrol edebiliyoruz. Özellikle stylus sahibi olan kullanıcılar, bu aksesuarlaryıla birlikte yaptıkları çalışmaları çok daha rahat bir şekilde sürdirebiliyorlar.

Uygulamada birçok geometrik şekil ve tasarım öğeleri bulunuyor. Elbette kendi cihazımızda bulunan görsellerden de istediğimiz seçme ve tasarımımıza entegre etme şansına sahibiz. En iyi özellik ise görüntülerin yüksek kalitede sunuluyor olması ve boyutlandırma esnasında kalitenin düşmemesi.

Adobe Comp CC üzerinde oluşturduğumuz tasarımları ister ciahzımız üzerinde ister 2 GB'lık çevrimiçi bulut alanımızda saklayabiliyoruz. Bu kapasite ücretsiz olarak sunuluyor ve dahasına ihtiyaç duyarsanız ekstra ücret ödemeniz gerekiyor (10 GB için 1.99 dolar gibi bir ücreti var). Bize kalırsa temel seviye için 2 GB fazlasıyla yeterli.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Adobe Comp CC tasarımcılar, grafikerler, geliştiriciler, web tasarımcıları ve dijital olarak tasraımla uğraşan her meslek kolunun mutlaka kullanması gereken uygulamalardan bir tanesi.