Adobe Illustrator Draw 3.0 (ios)

Adobe Illustrator Draw

3.0
Adobe Illustrator Draw
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Illustrator Draw uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca vektörel çizimler gerçekleştirebiliyorsunuz.

Adobe Illustrator Draw uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarında vektörel çizimler yapmak için kullanabilecekleri resmi Adobe ürünleri arasında yer alıyor. Özellikle kalemli çizimler yapanların tercih edebileceklerine inandığım uygulama, çizimlerinizi daha iyi hale getirebilmek için faydalanabileceğiniz tüm araçları da içerisinde barındırıyor. Fakat bu esnada arayüzünün de oldukça kolay olduğunu, tüm araçların saniyesinde erişilebilir olduklarını belirtmek gerek.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı, çok sayıda katman kullanımına izin vermesi ve çizim katmanlarının yanında bir tane de fotoğraf katmanı sağlayabilmesi. Böylece kendinize kılavuz olarak almak istediğiniz bir fotoğrafı çizimlerinizin altına yerleştirebiliyorsunuz. Kalem seçimleri, renkler ve diğer düzenleme seçeneklerinin de mobilde yüksek bir çizim kapasitesine olanak sağladığı kesin.

Adobe'un hem masaüstü hem de mobil diğer uygulamalarıyla da uyum içerisinde çalışabildiği için gerçekleştirdiğiniz çizimlerinizi hemen o programlara aktarabiliyor, onlarda yapılması gereken değişiklikleri de tamamlayabiliyorsunuz. Fakat bu tip paylaşım imkanlarını kullanmak için aktif bir internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmayın.

Adobe Stock adlı servisi de içerisinde barındıran uygulama, böylelikle telif hakları kullanımı serbest olan stok görsellere erişerek onlar üzerinde değişiklikler ve çizimler yapmanıza da izin veriyor. Eğer öğrenme amaçlı olarak kendinize kullanımı serbest resimler arıyorsanız bunun çok faydasının dokunacağı kesin.

Eğer yeni bir vektörel çizim ve grafik uygulaması arıyorsanız Adobe Illustrator Draw uygulamasına göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR