Adobe Line

Adobe Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Line, şekillerle çalışanlar için hazırlanmış ücretsiz ve modern bir çizim uygulamasıdır.

Adobe Line, kusursuz şekiller yaratmak için kullanabileceğiniz modern ve kullanımı basit arayüz ile gelen ücretsiz bir çizim uygulamasıdır. iPad kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış uygulamayı hem dokunma hareketleriyle hem de Adobe’nin bu uygulama için özel olarak geliştirdiği dijital kalem ve cetvel yardımıyla kullanabiliyorsunuz.

Mobil plafformlar için geliştirilmiş çizim uygulamalarında bulunan geleneksel çizim araçlarını ortadan kaldıran Line, daha çok şekillerle uğraşan kişilere yönelik hazırlanmış yeni nesil bir mobil uygulama. Düz çizgiler, geometrik şekiller oluşturmak veya objelere perspektif görünüm kazandırmak için kullanabileceğiniz uygulamada çizgi, daire, üçgen gibi temel şekillerden daha karmaşık çizimlerde kullanacağınız şekillere yüzlercesi parmaklarınızın ucunda.

Basit bir arayüz ile bizleri karşılayan Line’da çizim ve işleme (render) için gerekli tüm araçlar bulunuyor. İki adet kalem (2H, HB), 2 adet mürekkep kalem (.25mm, .5mm), 2 adet işleme işaretleyicisi ve silgi kullanımınıza sunuluyor. Bu araçların tümü özelleştirilebiliyor.

Sezgisel ve doğal hareketleri destekleyen uygulama Adobe’nin bulut depolama hizmeti Creative Cloud ile entegre şekilde çalışıyor. Bu sayede yaratıcılığınızı ön plana çıkaran çalışmaları Behance topluluğu ile paylaşabiliyor, profesyonel kişilerden geri bildirim alabiliyorsunuz. Bunun haricinde Line’daki çalışmalarınızı Ilustrator, Photoshop veya diğer masaüstü yazılımlara aktarmanız da mümkün. Tabii ki tüm projelerinizin otomatik olarak buluta yedeklenmesi, uzun süre üzerinden çalıştığınız çalışmaların kaybolmaması Creative Cloud’ın en büyük avantajı.

YORUMLAR