Adobe Photoshop Sketch 4.0.2 (ios)

Adobe Photoshop Sketch

Adobe Photoshop Sketch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Photoshop Sketch, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz kullanabileceğiniz çizim yapma, eskiz uygulaması.

Adobe Photoshop Sketch, iPhone ve iPad’de çizim yapma, eskiz hazırlama işleriyle uğraşıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm kaliteli bir uygulama. Gerçekte kağıt üzerine çiziyormuş hissiyatı vermek amacıyla kurşun kalem, tükenmez kalem, silgi, sulu boya fırçaları gibi çizim araçları sunulan uygulamada hazırladığınız eserleri PSD formatında Photoshop veya Adobe Illustrator'a yüksek kalitede aktarma şansına da sahipsiniz.

Adobe’nin dijital ortamda çizim yapmaktan keyif alan kullanıcılara özel hazırladığı mobil uygulamalardan Photoshop Sketch, ücretsiz olarak geliyor. Sıfırdan kendi çizimlerinizi yapabildiğiniz veya Adobe Stock görüntüleri üzerinde düzenlemeler yapabildiğiniz uygulamada fırça seçeneği oldukça fazla olmakla birlikte detaylarda daha rahat çalışabilmenizi sağlayan ince ayarlar da bulunuyor. Zaten Apple Pencil, Wacom, Adonit başta olmak üzere çok sayıda stylus desteği sunuyor uygulama.

Boyut, renk, opaklık, karıştırma ayarlarını yapabildiğiniz 14 araca sahip olduğunuz uygulamada çalışmanızı tüm katmanları koruyarak Photoshop CC veya Illustrator CC’ye gönderebiliyorsunuz. Daha da güzeli dosyayı bilgisayarınıza gönderdiğiniz vakit masaüstünüzde otomatik olarak açılıyor. Unutmadan, uygulamayı kullanabilmeniz için ücretsiz 2GB depolama alanı veren Creative Cloud üyeliğinizin olması gerekiyor.

YORUMLAR