Adrenaline Rush - Miami Drive

Adrenaline Rush - Miami Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    225

  • Üretici

    Bulkypix

Adrenaline Rush - Miami Drive sonsuz koşu türünde bir yarış oyunudur

Adrenaline Rush - Miami Drive hız sınırlarını zorlamanıza ve trafik kurallarına meydan okumanıza imkan tanıyan bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Adrenaline Rush - Miami Drive'da renkli ve heyecan dolu bir deneyim bizi bekliyor. Oyunda 70'li yıllara geri dönüyoruz ve dönemin Miami'sinde yollara düşerek aracımızla polislere toz yutturmaya çalışıyoruz. Sonsuz koşu türünde bir oyun yapısı olan Adrenaline Rush - Miami Drive'da bize verilen görevleri gerçekleştirmek için trafikte yol almamız gerekiyor. Bu iş için trafikteki araçlardan sıyrılmaya çalışırken bir yandan da önümüze çıkan engel veya tuzaklardan kurtulmaya çalışıyoruz. Yol üzerindeki altınları toplayarak da kazandığımız puanı artırabiliriz.

Adrenaline Rush - Miami Drive cell shade grafik yapısını kullanıyor. Bu grafik yapısı oyuna çizgi roman havası kazandırıyor. Oyunda kullanabileceğimiz döneme özgü araçları geliştirebilmemiz ve birer hız canavarına dönüştürebilmemiz mümkün. Araçların oldukça hoş göründüklerini belirtmekte fayda var.

Adrenaline Rush - Miami Drive temel olarak ele alındığında güzel grafiklere ve baş döndürücü bir oynanışa sahip olan eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu olarak özetlenebilir.

 

 

YORUMLAR