Age of Lords: Dragon Slayer 1.6.0 (ios)

Age of Lords: Dragon Slayer

Age of Lords: Dragon Slayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of Lords: Dragon Slayer, iOS mobil cihazlarınız üzerinde oynayarak keyifli vakit geçirebileceğiniz ücretsiz bir iOS strateji oyunu.

Age of Lords: Dragon Slayer, baştan bir krallık oluşturarak zamanla büyüteceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir iOS strateji oyunu.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz bu oyundaki amacınız kendi krallığınızı geliştirip güçlendirerek, rakiplerinizi yok etmek. Bunun için diğer krallıklarla dostluk da yaparak birliklerinizi oluşturabiliyorsunuz.

MMORPG olarak kategorize edilen bu oyunda başarılı olabilmeniz için savaşlarda kendinize özel stratejileriniz olması gerekiyor. Aksi taktirde başarılı olmanız çok zor.

Dost krallıkların sahibi olan diğer oyuncular ile mesajlaşarak sohbet etme imkanı tanıyan oyunda, Dünyanın dört bir köşesinden yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

Size oyunda verilen görevleri yerine getirerek ödül ve kaynak kazabileceğiniz gibi diğer krallıklarını talan ederke ya da haritada yeni yerler keşfederek de kaynak sağlayabiliyorsunuz. Eğer daha önce bu tür oyunlar oynadıysanız sizinde bileceğiniz üzere bu tür oyunlarda en önemli olan şey kaynak üretimi ve kazancı. Bu nedenle kaynaklarınızı akıllıca kullanmanız gerekiyor.

Oyundaki kahramanınızı ve krallığınızı sürekli geliştirip güçlendirerek durdurulması zor bir krallık oluşturacağınız oyunun kontrolleri, oynanışı ve tasarımı da oldukça başarılı.

Eğer strateji oyunları ilginizi çekiyorsa Age of Lords: Dragon Slayer'ı iPhone ve iPad'lerinize indirerek mutlaka bir göz atın.