Age of Sparta 1.0.1 (ios)
Age of Sparta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    158

  • Üretici

    Gameloft

Age of Sparta ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil strateji oyunu

Age of Sparta eğer Antik Yunan mitolojisini ve fantastik hikayeleri seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Age of Sparta, Asphalt 8, Blitz Brigade, Brothers In Arms gibi diğer başarılı yapımlarıyla tanıdığımız Gameloft'un elinden çıkmış bir başka mobil oyun. Age of Sparta'da Antik Yunan'a yolculuk ederek büyülü bir maceraya atılıyoruz. Oyunda herşey Pers imparatoru Xerxes'in Antik Yunan'a göz dikmesiyle başlıyor. Ordularını Yunanistan'ı istila etmek için harekete geçiren Xerxes'i durdurmak için ise cesur askerlerden oluşan Spartalılar öne çıkıyor. Biz de Spartalılar'a bu tehlikeli serüvenlerinde komutanlık ediyoruz.

Age of Sparta'da herşeye kendi şehrimizi inşa ederek başlıyoruz. Ordumuzu oluşturabilmemiz için kışlalar inşa etmemiz gerekiyor. Oyunda birçok mitolojik bağlantı da yer almkata. Olimpos tanrıları savaşta bizim yanımızda olabiliyorlar ve özel güçlerinden faydalanmamıza izin veriyorlar. Bu güçlerden yararlanabilmek için ise onlar için özel tapınaklar inşa etmemiz gerkeiyor. Olimpos tanrılarının yanısıra mitolojik yaratıkları da savaşlar da kullanabiliyoruz ve avantaj sağlayabiliyoruz.

Age of Sparta çok oyunculu olarka oynanabilen bir oyun. Dilerseniz oyunda diğer oyuncularla ittfaklar kurabiliyor ve oyun içerisinde sohbet edebiliyorsunuz.

YORUMLAR