Agent Run!

Agent Run!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Agent, Run! iPhone'lar için çıkarılmış yeni interaktif sonsuz koşu oyunu olarak popüler türe farklı bir bakış açısı getiriyor.

Agent, Run!'ı ilk indirdiğimde grafikleri ve oynanışı bakımından yine mobil cihazlarda bir zamanlar yüksek bir popüleriteye sahip olan oyun Jetpack Joyride aklıma geldi. Aynı şekilde tatlı grafikler, sidescroller şeklinde bir sonsuz koşu oynanışı, tuzaklar ve mekanların çoğu Jetpack Joyride'a benzese de Agent, Run!'da bu sefer koşmanızı gerektirecek önemli bir faktör var. Arkamızda çılgın bilim adamının korumaları var ve çok sinirli görünüyorlar!

Oyunun karşınıza çıkaracağı tuzakları interaktif olarak kaydırma yöntemiyle engelleme ana karakter için sabit bir oynanış sergiliyor. Yani siz ekrana dokunsanız da dokunmasanızda ajan olduğu gibi koşmaya devam ediyor. Yapmamız gereken tek şey karşımıza çıkan engelleri yok etmek, böylece ajan koşabildiği kadar uzağa koşmasını sağlıyoruz. Agent, Run!'da da asıl hedef tahmin edebileceğiniz gibi basit, gidebildiğiniz kadar uzağa gitmek ve yüksek puan elde etmek.

Ancak az önceki karşılaştırmam gibi oyunu Jetpack Joyride ile kıyaslayacak olursak bünyesinde birçok eksiklik olduğunu fark ediyoruz. Genel olarak oynanışı etkileyecek hiçbir şey olmaması, tuzakların belirli bir süre sonra tekdüzeye bağlaması, çeşitli güçlendirme özelliklerini bölüm boyunca görememek insanı belli bir süreden sonra sıkabiliyor. Kaldı ki Agent, Run! her ne kadar ücretsiz bir oyun olarak lanse edilse de oyunun sadece ilk bölümü ücretsiz. Toplamda 5 farklı bölüm içeren oyun hem kısa soluklu, hem de bunlar için sizden ücret talep ediyor. Bu anlamda Agent, Run! bizden büyük bir eksi alıyor, zira sonsuz koşu türlerinde çok daha iyi alternatifler var ve 'tamamı' gerçekten ücretsiz.

Yine de Agent, Run!'ın farklı havası ve tatlı grafikleri oyuncuları mutlaka içine çekecek ve en azından ilk bölümü denemeye itecektir. Kesip patlattığınız tuzaklar, laboratuvarda etkisiz hale getirdiğiniz silahlar ve aşırı eğlenceli zıplatan pistonlar Agent, Run!'ı denemeye değer kılan özellikler olarak karşımıza çıkıyor. 

ARTILAR

İnteraktif oynanış keyifli

EKSİLER

Oyun içi satın alma çok fazla