Angry Birds Go

Angry Birds Go
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19,291

  • Üretici

    Rovio Mobile

Angry Birds Go oyununda kızgın kuşlarla karting yarışlarına katılın.

Milyonların beğenisini kazanan kızgın kuşların Piggy Island'da geçen yeni macerasına hazır olun. Rovio tarafından geliştirilen Angry Birds serisinin yeni oyunu Angry Birds Go oyununda birbirinden yetenekli kızgın kuşlarla karting yarışı yaparak eğlenceli dakikalar yaşayın.

Rovio'nun uzun süredir beklenen Angry Birds Go oyunu, farklı oynanış tarzına sahip ve oynaması son derece zevkli ve sürükleyici bir yeni Angyry Birds oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Özel güçlerle donatılmış kuş ve domuzlarla yokuş aşağı yarıştığınız oyunda seviye atladıkça çıkan, ilginç tasarıma sahip arabaları kullanarak rakiplerinizi arkada bırakma mücadelesi veriyorsunuz. Her biri çok iyi tasarlanmış yarış pistleri sizleri bekliyor ve bitiş noktasına ulaşmak sandığınız kadar kolay değil. Önünüze çıkan engeller, özel güçlerini üzerinizde kullanan rakipleriniz sizleri oldukça zorluyor.

Yeni Angry Birds oyununda Race, Time Boom, Fruit Splat, Champion Chase ve Mega Match adını taşıyan farklı oyun modları yer alıyor. Bu kadar çok oyunun modunun yer aldığı bir oyunun sıkıcı olması düşünülemez deyip oyunda kontrol edeceğiniz Angry Birds kahramanlarına geçmek istiyorum. Red, Chuck, Terence, Stella, King Ping, Moustache Pig ve diğer favori kuş ve domuzlarından dilediğinizle go kart heyecanı yaşayabilirsiniz. Her birinin farklı özel güçlere sahip olması yarış esnasında oldukça işinize yarıyor. Açık ara birinci olmanız veya zar zor birinci bitirmenizde bu güçlerin ne derece etkili olduğunu göreceksiniz.

Angry Birds Go oyunun diğer Angry Birds oyunlarından daha eğlenceli olduğunu kesinlikle belirtmek gerek. Kızgın kuş ve domuzlarla go kart yarışına katılmak farklı bir deneyim olsa gerek.

1.1.0 güncellemesi ile oyuna eklenenler:

  • Oyunu daha hızlı, daha stabil ve daha iyi yapmak amacıyla küçük hata düzeltmeleri yapıldı

YORUMLAR