Anodia 2

Anodia 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anodia 2'de ekranın üst bölümünde duran farklı şekillerdeki blokları tek tek kırmaya çalışıyoruz.

Anodia 2, Windows Phone cihazlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz orijinal bir beceri oyunu.

Eskiden oyun salonlarında ve Atari'lerimizde oynadığımız tuğla kırma oyunlarına farklı bir bakış açısı kazandıran Anodia 2'de amacımız her ne kadar aynı olsa da içerisinde bulunduğumuz ortamlar tamamen farklı ve orijinal bir konsepte sahip.

Oyundaki temel amacımız ekranın üst tarafında farklı şekil ve formlarda çıkan objeleri kırmak. Bunu gerçekleştirebilmek için ekranın alt tarafında konuşlandırılmış olan platformu kullanarak topu sektirmemiz gerekiyor. Mümkün olduğunca fazla puan toplayabilmek için bölümler sırasında karşımıza çıkan bonusları ve güçlendiricileri toplamamız gerekiyor. Toplamda kullanabilecğeimiz 20'den fazla güçlendirici ve bonus var.

Game Center desteği sunan Anodia 2'de dilersek arkadaşlarımıza karşı mücadele edebiliyoruz. Elbette oyun tekli oyuncu modu üzerine kurulu. Açıkçası iki kişilik bir moda da yer verilseydi daha çekici olabilirdi fakat bu haliyle de gayet yeterli bir oyun denetimi sunuyor.

Nostaljik tuğla kırma oyununa modern bir bakış açısı getiren Anodia 2, büyük küçük herkesin keyif duyarak oynayacağı bir yapım.

YORUMLAR