Any Landing

Any Landing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Any Landing eğlenceli bir mobil uçuş oyunudur

Any Landing mizah dolu bir hikayeyi eğlenceli bir oynanışla birleştiren bir mobil uçak oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçuş oyunu olan Any Landing'de kurnaz bir patronun ve beceriksiz bir pilotun hikayesi konu alınıyor. Uçuş şirketinin gelirlerinin düştüğünü gören patron, şirketinde çalışan pilotuna uçuş sırasında düşüyormuş numarası yaparak uçağı sarsmasını ve yolcuların bagajlarını düşürmesini emrediyor. Bu sayede patron bu bavulları toplayarak satıp gelir elde edebilecektir. Pilotumuz ise bu duruma karşı başta dirense de beklenmedik bir şekilde uçağın iniş takımları arızalanıyor. Biz de bu arızalanan uçağı kontrol ederek oyuna dahil oluyoruz.

Any Landing'de temel olarak bir yandan uçağımızın yere çakılmamasına gayret ediyoruz, diğer yandan yerdeki direklere, kulelere ve binalara çarparak bagajını düşürmesini sağlıyoruz. Bölüm sonunda ise sert bir şekilde iniş yaparak yine bagaj düşürebiliyoruz. Oyunda rakip uçuş şirketinin uçakları bizi engellemeye çalışıyor. Havada ilerlerken bu uçaklara çarpmamamız gerekiyor.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Any Landing'de 10 farklı uçak türünü kullanabilirken daha uzun uçuşlar için uçaklarımızı geliştirebiliyoruz.

YORUMLAR