ARCHERY 3D

ARCHERY 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Archery 3D, iPhone ve iPad'inizde okçuluk yeteneğinizi gösterebileceğiniz ücretsiz bir oyun.

Archery 3D, adından da anlayacağınız üzere okçuluk yeteneğinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir iOS oyunu. iPhone ve iPad’inizde beceri gerektiren oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız eski çağ atmosferinin başarılı bir şekilde entegre edildiği ok atma oyununa bakmadan geçmeyin derim.

Detaylı hazırlanmış orta kalite görsellerle bizleri karşılayan Archery 3D oyununda görevimiz karşımıza çıkarılan sabit ve hareketli hedefleri vurmak. Oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz ve ilerledikçe hedefler zorlaştırıldığından bir noktadan sonra elimizdeki ok yetersiz kalıyor. Bu noktada bölümde başarılı olduğumuz kazandığımız altınları kullanarak farklı oklar satın alıyor ve yolumuza yeni okumuzla devam ediyoruz.

Eski çağ filmlerini çağrıştıran müzikleriyle içerisine çeken Archery 3D oyununu benzerlerinden farklı kılan nokta oynanışın çok basit olmaması ve atmosfer. Kendimizi gerçekten oku harika kullanan bir savaşçı olarak hissediyoruz. Eğitim olarak düşünebileceğimiz oyunda ilerledikçe bölümler otomatik olarak açılıyor. Bölümlerde karşılaştığımız hedefler şimdiye kadarki ok atma oyunları karşılaştıklarımızdan oldukça farklı.

Oku atmak için özel bir hareket yapmamız veya butonlardan yardım almamız gerekmiyor. Sadece ekrana dokunup parmağımızı çekmemiz okun hedefe gitmesi için yeterli oluyor. Tabii ki hedefi ayarlamak hele ki ufak ve hareketli hedefleri vurmak çok kolay değil. Neyse ki hedeflerden çok ok sayımız var ve kaçırma lüksü verilmiş.

YORUMLAR