Arctic Cat Snowmobile Racing 1.0.2 (ios)

Arctic Cat Snowmobile Racing

Arctic Cat Snowmobile Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arctic Cat Snowmobile Racing mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kar yarışı oyunudur

Arctic Cat Snowmobile Racing çılgın akrobatik hareketleri yüksek hızla birleştirmenize imkan tanıyan bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Arctic Cat Snowmobile Racing'de bizi oldukça zorlu arazi şartlarında geçen bir yarış tecrübesi bekliyor. Oyunda kar motorumuza atlıyoruz ve karla kaplı dağ yamaçlarında, buzla kaplı göllerde bitmek bilmeyen bir yarış macerasına atılıyoruz. Bu yarışlarda ise rampalardan uçarak havalarda taklalar atabilmekteyiz.

Arctic Cat Snowmobile Racing'de karşımıza çıkan engelleri aşmak için akrobatik yeteneklerimizden faydalanıyoruz ve aracımızı havada kontrol etmeye çalışıyoruz. Bu işi başarıyla gerçekleştirdikçe oyunm sonunda performansımız değerlendiriliyor ve ek puan kazanabiliyoruz. Oyunda engelleri aşıp yarışı tamamlamaya çalışırken bir yandan da altınları toplayabiliyoruz. Kazandığımız parayı yeni kar motorlarının kilidini açmak için kullanabiliyoruz. Ayrıca yarışçımız için de farklı kostümlerin kilidini açabiliyoruz.