Armada Music

Armada Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Armada Music, müzik severler için geliştirilen ücretsiz ve fonksiyonel bir iOS uygulamasıdır.

Armada Music, Armada Music TV tarafından yayınlanan müzik listelerini görüntülemenizi sağlayan bir iOS müzik uygulamasıdır. Ayrıca uygulama tekrar tasarlanarak kullanıcıların şarkıcılar hakkında en son haber ve bilgilere ulaşması sağlanmıştır. En son çıkan şarkıların kliplerine ulaşabileceğiniz iOS uygulaması müzik severler için oldukça yararlı bir uygulamadır. Ayrıca uygulama sahip olduğunuz sosyal medya hesapları ile entegre edilebilir.

Sade ve kullanımı kolay bir arayüz ile karşımıza çıkan Armada Music, bu sayede hem daha eğlenceli hemde daha rahat kullanılabiliyor. Müzik dinlemeyi seviyorsanız ve en son çıkan şarkılara hızlıca ulaşmak istiyorsanız Armada Music uygulaması tam size göre. Uygulamanın en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi ise tamamen ücretsiz olarak kullanabilmeniz.

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinden kullanarak hem en son çıkan şarkılara hemde dünyaca ünlü popüler şarkıcılar hakkında çıkan en son haberlere kolayca ulaşabileceğiniz Armada Music uygulamasını tüm müzik severlerin kullanmasını tavsiye ederim.

YORUMLAR