Asphalt Xtreme 1.0.9 (ios)

Asphalt Xtreme

Asphalt Xtreme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    620

  • Üretici

    Gameloft

Asphalt Xtreme, iPhone ve iPad'inize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Gameloft imzalı arazi yarışı oyunu.

Asphalt Xtreme, Gameloft tarafından geliştirilen arazi yarışı oyunu. iOS platformunda da (iPhone ve iPad uyumlu) ücretsiz indirilip oynanabilen yarış oyununda 7 farklı türde arazi aracı yer alıyor. 8 oyuncuya kadar online yarışlara katılabildiğimiz oyunda ne kural var ne de yol!

Canavar kamyon, Muscle car, Buggy, ralli arabası, SUV, 4x4, kamyon, kamyonet dahil 35 canavar araçla egzotik mekanlarda düzenlenen yarışlara katılmamızı isteyen Asphalt Xtreme oyununda 5 oyun modu yer alıyor. Kariyer yapma, meydan okumalara katılma, sınırlı süreli etkinliklerde performans sergileme gibi pek çok seçeneğimiz var. Online oynamayı seçersek 8 oyuncunun dahil olabildiği kafa kafaya mücadelelere giriştiğimiz gerçekten zorlu yarışlar bizi bekliyor.

Asphalt serisinin yeni oyunu Asphalt Xtreme, arazi deneyimini sonuna kadar yaşatıyor bizlere. Önemli markaların motor gücünden faydalanarak üretilmiş güçlü araçlar, aksiyonun dinmediği adrenalinin tavan yaptığı karmaşık pistler, aracımızın gücüne güç kattığımız ve görünümü değiştirdiğimiz kişiselleştirme menüsü, gerçek zamanlı çok oyunculu modun yanında kariyer modu ve etkinlikler hem içerik hem oynanış hem de görsel şölen yaşatan bir yarış oyunuyla karşımızda Gameloft. Beklediğimize kesinlikle değmiş!

YORUMLAR