Asterix Megaslap

Asterix Megaslap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Asterix, filmlerinden ve çizgi romanlarından aşina olduğumuz komik bir karakter. Artık onunla bu oyun sayesinde tanışabilir, hatta Obelix ve Dogmatix gibi karakterlerle birlikte oynayabilirsiniz.

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir nevi fizik oyunu diyebileceğimiz Asterix Megaslap'de amacınız Galler'in Romalılarla savaşırken kullandıkları en önemli elementi kullanarak, yani sihirli iksirden içerek ve ardından Romalı askere yumruk atarak onu fırlatabildiğiniz kadar uzağa fırlatmak.

Oyunun en eğlenceli öğesi aldığınız puanları arkadaşlarınızla paylaşıp kimin en uzağa fırlatabildiğini karşılaştırma kısmı diyebilirim. Zira yapabileceğiniz pek fazla bir şey olmayan oyunda yumruk attıktan sonra Romalının ne kadar uzağa gideceği, etraftaki rastgele koyulmuş elementlere bağlı.

Ayrıca kazandığınız puanlarla Romalı askeri özelleştirebilir ve ona çeşitli aletler satın alabilirsiniz. Böylece oyunu çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Eğer siz de bir Asterix fanıysanız bu eğlenceli fakat basit oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR