Atari Fit 1.1 (ios)

Atari Fit

1.1
Atari Fit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atari Fit zengin özellikli bir fitness uygulamasıdır

Atari Fit eğer fitness ve egzersiz için motivasyona ihtiyaç duyuyorsanız size aradığınız çözümü sunacak bir fitness uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Atari Fit temel olarak spor ve eğlenceyi bir araya getiren bir uygulama. Atari Fit sahip olduğu ödüllendirme sistemi ve sosyal yapısı ile kullanıcıların egzersiz yapmaktan keyif almasını ve arkadaşlarıyla rekabet etmesini mümkün kılıyor. Bu sayede egzersiz yapmak bir sıkıcı bir aktivite olmaktan çıkıyor.

Atari Fit kullanıcıların performansını takip etmekte ve kullanıcılara kilidini açabilecekleri ödüller sunmakta. Atari Fit ile egzersiz programlarını tamamladıkça fitness seviyenizi yükseltebiliyorsunuz. Fitness eviyeniz arttıkça Pong, Super Breakout ve Centipede gibi klasik Atari oyunlarının kilidini açabiliyorsunuz. Ayrıca ek egzersiz türleri de siz kalori yaktıkça açılabilmekte.

Atari Fit içerisinde egzersiz skorlarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırabilmenize imkan veriliyor. Bu sayede rekabet kızışabiliyor ve egzersiz yapmak için bir bahaneye sahip oluyorsunuz.

YORUMLAR