Bacterial Takeover 1.3.4 (ios)

Bacterial Takeover

Bacterial Takeover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Biyolojik savaşlara katılacağız.

Simülasyon oyunları arasında bulunan ve başrolde bakterilerin yer aldığı Bacterial Takeover-Rölanti Klikleyici, Android ve İOS cihazlar için tasarlanmış eşsiz bir oyundur. 

Kaliteli grafik tasarımı ve ilgi çekici ses efektleri ile güçlendirilen bu oyunda, ölümcül bakteriler yetiştirerek gezegenleri yok edebilirsiniz. Gezegenlere saldırmak için milyarlarca bakteriye ihtiyacınız olacak. Bakteri kolonilerini kurarak bakteri üretimi yapabilirsiniz. Ayrıca kolonileri yükseltebilir ve bakterileri mutasyona uğratarak yeni türler keşfedebilirsiniz. Kuracağınız bu kolonilerle, evreni yok edebilecek kadar güçlü bir bakteri ordusuna sahip olabilirsiniz. 

Gezegenleri yok etmek için güçlü bir bakteri ordusuna sahip olmanız gereken bu oyunda, bakteri ve minerallerin bolca yer aldığı yeni hazineler bulabilirsiniz. Ayrıca kara delikler ve yeni gezegenler keşfedebilirsiniz. Birçok farklı özellikte bakteri üretebileceğiniz, ışınlayabileceğiniz ve mutasyona uğratabileceğiniz bu eşsiz oyunda biyolojik bir savaş sizleri bekliyor. Yapmanız gereken bakteri kolonilerinizi kurarak, bakterilerinizi geliştirmek ve sayılarını arttırmak olacaktır. 
Yüz binlerce oyun sever tarafından keyifle oynanan ve ücretsiz olarak sunulan Bacterial Takeover-Rölanti Klikleyici, askerlerden değil de bakterilerden oluşan bir ordu ile evreni yok edebileceğiniz muazzam bir oyundur. 
 

YORUMLAR