Barn Voyage

Barn Voyage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barn Voyage iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir çiftlik kurma oyunudur.

Barn Voyage temel olarak Hay Day oyununa benzese bazı noktalarda farklılaşıyor ve ortaya orijinal bir yapı koymayı başarıyor. Oyun iPhone ve iPad cihazlara tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Elbette bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Barn Voyage’da da gerçek parayla satın alabileceğiniz öğeler bulunuyor. Bunlar oyunun gidişatına etki etse de satın alması zorunlu değil.

Oyunda yapmamız gereken şeyler son derece basit. İnekleri besle, tavuklara yem at, meyveleri topla, sebzeleri sula, keçileri sağ, domuzları besle. Fakat bunların hepsi bir araya gelince işler içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Verimli bir gidişat izleyebilmek için oyuna sık sık girmeniz ve çiftliğinizdeki işlerin ilerleyişini kontrol etmeniz gerekiyor. Oyunda toplamda 30 farklı başarım bulunmakta. Zamanla bunları açabilirsiniz. Bu tarz ayrıntılar oyunun sürekliliğini sağlıyor. Facebook bağlantısını zorunlu kılan oyuna arkadaşlarınızı da davet etme şansına sahipsiniz. Oyunda sahip olduğunuz çiftliği dilediğiniz gibi dekore edebilir, yeni objeler satın alabilir ve arkadaşlarınıza çiftliğinizi gösterebilirsiniz.

Eğlenceli grafikleri, ücretsiz oluşu ve sağladığı çok sayıdaki kişiselleştirme seçeneğiyle dikkat çeken Barn Voyage her yaştan oyunsevere hitap edecek türden bir yapım.

YORUMLAR