Batman v Superman Who Will Win

Batman v Superman Who Will Win
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    56

  • Üretici

    Warner Bros.

Batman v Superman Who Will Win mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Batman v Superman Who Will Win favori süper kahramanlarınızın yeteneklerini sergilediği bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Batman v Superman Who Will Win, yakın zamanda gösterime girecek olan Batman v Superman: Dawn of Justice filminin tanıtımı için geliştirilmiş eğlenceli bir oyun. Batman v Superman Who Will Win'de filmde düşman olan Batman veya Superman kahramanlarından birini seçiyoruz ve engellerle dolu zorlu bir yolculuğa çıkıyoruz.

Batman v Superman Who Will Win'de Batman'ı seçtiğimizde Gotham, Superman'i seçtiğimizde Metropolis şehirlerinin sokaklarında koşmaya başlıyoruz. Kahramanımız sürekli koşarken karşısına barikatlar ve trafikteki araçlar gibi çeşitli engeller çıkıyor. Bu engelleri aşmak için doğru zamanda sağa veya sola kaymamız ya da zıplamamız gerekiyor. Ayrıca yol üzerindeki bonusları toplayarak geçici olarka süper güçlerimizi aktifleştirebiliyor ve engelleri kolayca aşabiliyoruz.

Batman v Superman Who Will Win'in grafikleri bir hayli güzel görünüyor. Oyunu bilgisayarlarınızda da oynayabilmeniz mümkün:

YORUMLAR