Battery Booster

Battery Booster
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battery Booster, iPhone ve iPad'ler için geliştirilmiş etkili ve kullanımı basit bir pil yönetim uygulamasıdır.

NOT: Uygulama yayından kaldırılmıştır, benzer uygulamalara göz atmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/mobil/verimlilik/

Battery Booster, iPhone ve iPad’inizin bataryası kontrol altına alabileceğiniz etkili ve işlevsel bir pil yönetim uygulamasıdır. Standart şarjın dışında ekstra şarj seçenekleri, ipuçları ve önerilerde bulunan uygulama sayesinde akıllı telefon ve tabletinizi normalden daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Akıllı cihazların en büyük problemi olan “bataryanın hızlı tükenmesi” sorununa çözüm getirmek amacıyla geliştirilen Battery Booster, cihazınızın pilini daha etkin kullanabilmeniz için yararlı ipuçları sunan, cihazınızı 3 farklı modda şarj etme izni veren kullanımı basit ve hızlı bir pil uygulaması. Batarya durumunu anlık olarak takip eden uygulama, tam şarj döngüsünü destekliyor. Bataryanın daha uzun süre dayanabilmesi için ayda en az bir kere yapılması gereken, Apple tarafından da önerilen tam şarj döngüsü için cihazınızın pil seviyesi %20’nin altına düştüğünde Battery Booster uygulamasını açıp cihanızı şarja takmanız yeterli. Gerisini uygulama halledecektir. Uygulama ile cihazınızı 3 farklı modda şarj edebilmeniz mümkün.

Farklı şarj yöntemlerinin dışında iPhone ve iPad için kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış batarya ömrüne ömür katan yararlı ipuçları da sunan uygulama ile cihazınızın pilini önemli derece etkileyen fonksiyonları görebiliyorsunuz. Örneğin GPS kullanımınızı kapattığınızda pilden ne kadar tasarruf edeceğinizi veya oyun oynamadığınızda cihazınızın daha ne kadar süre kullanabileceğinizi tek tek görebiliyorsunuz. Kalan kullanımın dışında cihazınızın işlemci, bellek, hafıza kullanımını da öğrenebiliyorsunuz.

Battery Booster, iPhone ve iPad’inizi normalden biraz daha uzun süre kullanmanızı sağlayan araçlar içeren bir uygulama.

YORUMLAR