Battery Master Free

Battery Master Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz batarya uygulamaları arasında yer alan Battery Master Free'yi deneyin.

Battery Master Free uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda çok daha kolay bir şekilde batarya yönetiminizi gerçekleştirebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama. iOS'un kendi batarya araçlarının yeterli bilgileri kullanıcılara sunmadığını düşünürsek, bunları en kolay ve özet yoldan elde edebileceğimiz uygulamalar arasına giriyor diyebilirim.

Telefonunuz ya da tabletiniz tamamen şarj olduğunda sizi zil sesleri ile uyaran uygulama, aynı zamanda kalan pil seviyeniz ile hangi işlemleri tamamlayabileceğinizi size açık bir şekilde aktarıyor. Böylece kalan piliniz ile ne kadar video izleyebileceğinizi, ne kadar ekranı açık tutabileceğinizi veya herhangi bir uygulamayı kullanabileceğinizi görebiliyorsunuz.

Telefonunuzu şarja takarken açmanız gereken uygulama, varolan istatistiki bilgileri kullanarak tüm gereken verileri size aktarıyor. Ayrıca internet bağlantınızı da kullanarak uygulamaların batarya kullanım istatistiklerine göre bilgilendirme yapabiliyor.

YORUMLAR