Battery Tips+

Battery Tips+
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battery Tips+, iPhone ve iPad'inizi daha etkin kullanabilmenizi sağlayan önerilerde bulunan bir uygulamadır.

Battery Tips+, Apple cihazınızı daha uzun süre kullanabilmeniz için yararlı bilgiler veren oldukça detaylı bir uygulamadır. iPhone ve iPad’inizin bataryasını etkileyen tüm işlemleri görebilir ve cihazınızın bataryasının etkin kullanımına yönelik ipuçları alabilirsiniz.

Renkli arayüze sahip batarya yönetim uygulaması Battery Tips+’in önerilerini uygulayarak iOS cihazınızın kullanım süresini artırabilirsiniz. Hızlı, Tam, Başarılı ve Yavaş olmak üzere 3 farklı şarj etme imkanı sunan uygulama ile kullanım süreniz hakkında bilgi alabilir, batarya durumu hakkında bildirim alabilir, bataryayı daha etkin nasıl kullanabileceğiniz yönünde yararlı bilgiler alabilirsiniz.

Battery Tips+ ile mevcut şarjınızla ne kadar süre internette bağlı kalacağınızı, video izleyebileceğinizi, oyun oynayabileceğinizi, fotoğraf ve video çekeceğinizi, kitap okuyabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca akıllı asistan Siri, görüntülü görüşmelere imkan tanıyan FaceTime kullanım süresini de görebilirsiniz.

Sistem kaynaklarının kullanımını izleyerek detaylı olarak sunan etkinlik izleme işlevine sahip uygulamada Bluetooth, GPS, ağ kullanımı hakkında ipuçların yanı sıra cihazınızın ekran ayarlarını nasıl yapılandırmanız gerektiği, otomatik kilit özelliğini nasıl kullanmanız gerektiği hakkında ipuçları da sunuluyor.

Battery Tips+, cihazınızın bataryasının daha kaliteli ve daha verimli kullanımı yönünde önerilerde bulunan harika bir uygulama.