Battle for Blood 1.0.1 (ios)

Battle for Blood

Battle for Blood
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle for Blood, eşleştirme oyunu olmasına rağmen oyunculara epik savaşlara katılabilme şansı veriyor.

Battle for Blood, iPhone ve iPad cihazları üzerinde sürükleyici bir bulmaca ve strateji oyunu oyunu denemek isteyenlerin göz atması gereken bir seçenek. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda epik savaşlara katılıyor ve eşleştirme görevlerini yaparak düşman ordularını yenmeye çalışıyoruz.

Açıkçası uygulama marketlerde onlarca eşleştirme oyunu mevcut fakat bunların birçoğu birbirini taklit etmekten öteye geçemiyor. Battle for Blood bu noktada rakiplerinden daha farklı bir çizgide ilerliyor ve ortaya orijinal bir deneyim çıkartıyor.

Oyunda başarılı olabilmek için hem eşleştirmeleri doğru bir şekilde yapmalı hem de ordumuzu çok iyi kurmalıyız. Seçebileceğimiz 12 farklı askeri birim mevcut. Bunlardan iyi bir kombinasyon çıkartamazsak ne yazık ki savaş alanında çok iyi sonuçlar elde edemiyoruz. Seçtiğimiz askerleri upgrade ederek daha güçlü olmalarını sağlama şansına da sahibiz.

Battle for Blood'da 60 bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin zorluk seviyesi git gide artacak şekilde tasarlanmış. Çok zorlandığımız bölümlerde özel taşları kullanarak yıkıcı güçleri serbest bırakabiliyoruz. Bunlar düşmana hatırı sayılır ölçüde zarar veriyor ve birçoğunu tek seferde yok ediyor.

Başarılı bir oyun deneyimi sunan Battle for Blood, eşleştirme ve savaş oyunlarından hoşlanan herkesi kısa sürede etkisi altına alacak bir oyun. Ücretsiz olması da büyük bir avantaj.

YORUMLAR