Battle of Space Racers: A Space Hunter 1.07 (ios)

Battle of Space Racers: A Space Hunter

Battle of Space Racers: A Space Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle of Space Racers: A Space Hunter, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir yarış oyunudur.

Battle of Space Racers: A Space Hunter, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir yarış oyunudur. Aksiyonun ve maceranın doruklarına çıkabileceğiniz oyunda becerilerinizi sergiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızı renklendirecek harika bir yarış oyunu olan Battle of Space Racers: A Space Hunter, uzayın derinliklerinde geçen bir oyundur. Türk geliştiriciler tarafından geliştirilen oyunda özel olarak tasarlanmış uzay gemileri ve oyun atmosferi yer alıyor. Heyecan verici deneyim sunan oyunda rakiplerinizi geride bırakıp galip gelmeye çalışıyorsunuz. 10'dan fazla uzay gemisine ve 40'dan fazla zorlu bölüme sahip olan oyunda farklı zorluktaki görevleri de tamamlamanız gerekiyor. Oyunda son derece dikkatli olmalı ve tüm rakiplerinizi geride bırakmalısınız. Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz oyunda gelişmiş bir kontrol sistemi de yer alıyor. 

Yarış modlarının da yer aldığı oyunda dilediğiniz gibi bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Mücadelenin ve aksiyonun bolca işlendiği oyunda keyifli zamanlar da geçirebiliyorsunuz. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için tercih edebileceğiniz oyunda bağımlılık da yaşayabiliyorsunuz.

Battle of Space Racers: A Space Hunter oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR