Battle Supremacy: Evolution 1.0.0 (ios)

Battle Supremacy: Evolution

Battle Supremacy: Evolution
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Supremacy: Evolution yüksek kaliteli bir mobil savaş oyunudur

Battle Supremacy: Evolution oyunculara bilim kurgu tabanlı bir hikaye sunan ve gelecekten gelen araçları kullanmaya imkan tanıyan bir mobil savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Battle Supremacy: Evolution'da Transformers gibi filmlerden alışık olduğumuz dönüşebilen araçların savaşları konu alınıyor. Oyunda kullandığımız araçlar ihtiyaçlarımıza göre bir hava aracı, bir tank veya bir uçak olabiliyorlar. Oyun boyunca şehirlerin yüksek noktalarında uçabiliyor, etrafımızı yıkabileceğimiz yok edilebilir mekanlarda yol alabiliyoruz.

Battle Supremacy: Evolution'ın iOS üzerinde oynayabileceğiniz en kaliteli grafiklere sahip oyunlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Savaş araçlarınızın yüksek poligon sayısına sahip modellemelerinin yanısıra savaştığınz mekanlar da göze oldukça hoş görünüyor. Oyunu dilerseniz tek başınıza senaryo modunda, dilerseniz online olarak diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Oyunun online modu daha heyecanlı bir oyun tecrübesi arıyorsanız hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR