Battle Supremacy 1.2.2 (ios)

Battle Supremacy

Battle Supremacy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Supremacy, iPhone ve iPad sahiplerinin satın alarak oynayabileceği en iyi ve heyecanlı savaş oyunlarından bir tanesi.

Battle Supremacy, Apple Store'da editörün seçimi olmaya layık görülen bol ödüllü bir tank savaşı oyunu. Sadece iOS versiyonu olan oyunu oynamak için malesef satın almanız gerekiyor fakat savaş oyunlarına ilginiz varsa mutlaka oynamanız gereken oyunlardan bir tanesi diye düşünüyorum.

Heyecanlı bir oynanışa sahip olan oyunun görsel kalitesi ise çok etkileyici. İster tek başınıza ister online olarak diğer oyuncular ile oynayabilme imkanınız olan oyundaki ilk amacınız her zaman karşınızdaki düşmanları ve hatta her şeyi yok etmek. Eğer oynadığın oyunların detayları ile çok ilgileniyorsanız, Battle Supremacy'nin mobil platformda gördüğüm en detaylı oyunlardan bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.

Oyundaki dünya oldukça gerçekçi ve hava durumları değişikliği de buna uyum sağlıyor. Oyunda rakiplerinizi yok ettikçe kendi savaş makinelerinizi gülendirerek zorlu rakipleriniz karşısında daha fazla avantaj kazanabiliyorsunuz.

Tank, uçak, gemi ve daha bir çok savaş aracı kullanabileceğiniz oyun sizi adeta bu Dünya'dan alıp başka bir yere götürüyor ve kendinizi oynarken tamamen oyuna kaptırıyorsunuz. Oyuncuların sorun yaşamaması için iPhone 5 ve 5S için de optimize edilen oyunun Android versiyonu da bulunmuyor.

Savaş, aksiyon, tank, saldırı uçağı vb. kelimeler heyecanlanmanızı sağlıyorsa, Battle Supremacy'i satın alarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR