Beach God

Beach God
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    92

  • Üretici

    Unit9

Kaslarıyla kızları etkilemeye çalışan bir karakteri yönettiğimiz bu oyunda zamanlama yeteneklerimizi son noktaya kadar kullanmamız gerekiyor.

Beach God ilginç ve bir o kadar da eğlenceli bi oyun olarak karşımıza çıkıyor. Nostaljik 16-bit grafiklerle tasarlanmış oyunda kaslarıyla plajdaki kızları etkilemeye çalışan bir adamı kontrol ediyoruz. Muhtemelen bu karakter yaza birkaç ay kala spor salonuna yazılmış, normalde sporla alakası olmayan bir kişilik. Oyun bu yönüyle oldukça eğlenceli.

Her ne kadar basit bir yapıya sahip olsa da oyun zaman zaman zorlayıcı olabiliyor. Kontrol ettiğimiz karakterin önünde bir çizgi var ve kızlar bu çizgiyi geçmeden önce kaslarımızı göstermeliyiz. Geçerlerse karakter ölüyor ve baştan başlamak zorunda kalıyoruz. Bunun haricinde kaslarımızı şişkin tutabildiğimiz süre de kısıtlı. Bu süreyi aşarsak karakterin kasları patlıyor ve iskelet olarak yere düşüyor.

Ses efektleri de grafiklerle uyum içerisinde. Zaman öldürmek için basit yapılı ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız Beach God cihazınızda mutlaka bulunmalı.

YORUMLAR