Beat-Box Baby

Beat-Box Baby
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beat-Box Baby, ağzınız ile farklı enstrümanlaraait sesleri çıkarabildiğiniz Beatbox'ı hem öğrenip hem de eğlenebileceğiniz yararlı bir iOS oyunudur.

Zaman zaman televizyonda yada internette yayınlanan videolarda gördüğümüz beatbox yapan kişilerin videolarına hep özeniriz. Daha sonra aynı şeyi yapabilmek için çalışırız fakat gerekli teknikleri bilmediğimiz için başarısız oluruz. Eğer beatbox'a merak sardıysanız ve kesin yapmalıyım diyorsanız Beat-Box Baby oyununu iPhone ve iPad'lerinize limitli süre için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Benim yeteneğim yok yapamıyorum diye düşünmeyin. Çünkü uygulama sayesinde yapmanız gerekenleri öğrenerek siz de beatbox yapabiliyorsunuz. Tabi çalışmak için ayırdığınız zamana göre yaptığınız beatbox'ın kalitesi de artmaktadır.

Oyun olarak geliştirilen uygulama içerisinde gerekli bilgileri aldıktan sonra bir beatbox makinesine dönüşebilir ve öğrendiklerinizi kullanarak yağtığınız beatbox'lar ile çevrenizdeki kişileri şaşırtabilirsiniz.

Oyunun eksi yönlerinden bir tanesine değinecek olursak o da uygulama içerisinde beatbox yapacağınız kelimelerin hecelemesi ingilizce olarak gösterilmektedir. Bu nedenle ilk kullanmaya başladığınızda bir süre sıkıntı yaşayabiliyorsunuz. En güzel olmasa da en neşeli özellik iPhone'unuzu salladığınızda DJ'in size eşlik etmesi.

Eğer beatbox yapmak istiyorsanız fakat nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız Beat-Box Baby oyununu hemen ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR