Beat Stomper 0.3 (ios)

Beat Stomper

0.3
Beat Stomper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beat Stomper, kare şeklindeki nesneyi en zirveye taşımanızı amaçlayan oldukça zorlu bir mobil oyundur.

Boş zamanlarınızda oynayacak bir beceri oyunu arıyorsanız Beat Stomper tam size göre. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Beat Stomper oyunu sizin becerilerinizi sınayacak.

Oldukça renkli grafikleri ve insanın stresini alan müziğiyle birlikte Beat Stomper, beceri oyunları arasından ön plana çıkıyor. Oldukça zevkli bir oyun ve bağımlılık yapabilir. Bu yüzden Beat Stomper oyununa başlamadan önce iki kere düşünün. Oyunda yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Size verilen kare şeklindeki nesneyi ekranın en üst kısmına ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Bu işlemi ekrana dokunarak yapıyorsunuz ve her dokunmanızda şekil daha fazla uzağa gidiyor. Geçtiğiniz her yeni bölümde daha fazla mesafeye gitmeniz gerekiyor. Bu yüzden oyundaki her bölümü becerilerinizi geliştirerek geçmeye çalışın.

Beat Stomper oyununda yaptığınız her yeni hamle ekranın üst kısmında yazıyor. Yani ekranın üst kısmındaki bölümden yaptığınız skoru rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu skor sayesinde eğer oyunu çok iyi oynarsanız belki de oyunun en iyiler listesine bile girebilirsiniz.

YORUMLAR