Beautiful Mosaic

Beautiful Mosaic
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beautiful Mosaic ile fotoğraflarınıza mozikleme efekti uygulayabilirsiniz

Beautiful Mosaic kullanıcılara resim mozaikleme konusunda yardımcı olan, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarda kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır.

Alışılagelmiş kamera uygulamaları bizlere birçok farklı fotoğraf filtresi ve resim çerçevesi seçeneği sunmaktadır. Fakat kimi zaman bu fotoğraf makyajlarını uygulamanın yerine sadece eğlenmek isteyebiliriz. Beautiful Mosaic bize fotoğraflarımızı kullanarak eğlenceli kareler oluşturabilme imkanı veriyor.

Beautiful Mosaic sunduğu mozaik efekti seçenekleri sayesinde fotoğraflarınızın belirli bölümlerini sansürlenmiş gibi gösterebiliyor. Uygulamada birçok farklı mozaik efekti seçeneği yer almakta. Beautiful Mosaic direkt olarak fotoğraflardaki yüzleri tanımlayarak mozaikleme uygulayabildiği gibi kullanıcılara parmaklarıyla mozaikleme yapma imkanı da veriyor. Ayrıca fotoğraflara eklenen mozikleri silebilmek de mümkün.

Beautiful Mosaic fotoğraflara mozaik efekti uygulama işini hem uygulama aracılığıyla çekeceğiniz yeni fotoğraflara hem de fotoğraf galerinizde kayıtlı resimlere uygulayabilmekte. Beautiful Mosaic ile fotoğraflarınıza eklediğiniz mozaiklerin saydamlığını ayarlayabiliyor, fotoğrafın arka plan rengini değiştirerek kontrast ve parlaklık gibi farklı renk ayarlarını kişiselleştirebiliyorsunuz. Beautiful Mosaic ile hazırladığınız çalışmaları Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabiliyorsunuz. 

Eğer arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza eğlenceli şakalar yapmak isterseniz Beautiful Mosaic'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR