Best FM Radyo

Best FM Radyo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Best FM Radyo iPhone ve iPad uygulamasıyla istediğiniz her yerden canlı olarak radyo dinleyebilirsiniz.

Meşhur "Müzik ruhun gıdasıdır" sözünü boşa söylememişler. İnsan müzik dinlediğinde huzur bulur, gevşer ve rahatlar. Müzik dinlemek için günümüzde hala popülerliğini koruyabilmiş büyük platformlar var. Radyolardan bahsediyorum elbette, radyoların ayrı bir güzelliği vardır. Niye edebiyat yapıyordun demeyin uygulamamız bir radyo dinleme uygulaması.

Best FM, Türkiye'nin köklü radyo kurumlarından biri. Bünyesinde bulunan güzel programcıları ile 7/24 kesintisiz müzik imkanı sağlıyor. Best FM Radyo uygulaması da kullanıcıların ve dinleyicilerin radyoyu daha kolay dinlemesi için yapılmış bir mobil uygulama.

Ücretsiz olarak App Store'da sunulmuş bu uygulamayı iPhone, iPod ve iPad cihazlarınız üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Radyo dinlemek için tek ihtiyacınız bir internet bağlantısına sahip olmak. Uygulama açıkken aynı cihaz üzerinden diğer işlemlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Çünkü uygulama sizi rahatsız etmemek için arka planda çalışabiliyor.

Uygulama üzerinden yayın akışı, top 10 ve zamanlayıcı gibi çeşitli özelliklere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ayarlar bölümü yardımıyla uygulamada beğenmediğiniz çeşitli özellikleri kapatın. Oldukça kullanışlı bir player'ı olan Best FM Radyo'ya dilerseniz oy verebilir veya canlı yayında program yapan sunucuya mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızın sunucuya göre canlı yayında okunma ihtimali var. 

Grafik konusunda başarılı olarak yapılmış bu uygulamayı radyo dinlemek istediğiniz her yerde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR