Big Fish 2

Big Fish 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Big Fish 2 eğlenceli bir iOS balık tutma oyunudur

Big Fish 2 iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve size bolca eğlence vaad eden bir balık tutma oyunudur.

Big Fish 2'de okyanusun uçsuz bucaksız köşelerinde farklı balık tutma noktalarını keşfederek en büyük balığı yakalamaya çalışıyoruz. Oyunda birçok farklı balık türü bulunmakta ve oyunda yer alan oyun modlarında büyük ödüller ve dünya puan listelemelerine girebilme imkanı bizi beklemekte.

Big Fish 2 çoklu oyunculu oyun moduna da sahiptir. Bu moddada yine ödüller kazanabilmemiz ve sıralamalara girebilmemiz mümkün. Ayrıca oyunda yakaladığımız balıkları kendimize ait akvaryumumuzda sergileyebiliyoruz ve arkadaşlarımızı akvaryumumuzu görmeye davet edebiliyoruz. Akvaryumumuzu kendimizi özel bir şekilde kişiselleştirebilmemize ve dekore edebilmemize izin verilmekte.

Big Fish 2 oldukça canlı ve kaliteli grafiklere sahiptir. Oyunun kaliteli grafiklerinin yanı sıra basit ve eğlenceli oynanışı oyuna artı puan kazandırıyor. Balık tutmak için öncelikle okyanusa oltamızı atmalı ve balığın oltaya vurmasını beklemeliyiz. Balık oltaya vurduğunda ise asıl heyecan başlıyor. Bir yandan oltayı çekmeli, diğer yandan misinanın kopmaması için balığın hareketlerine göre anlık tepkiler vermeliyiz.

Eğer eğlenceli bir balık tutma oyunu arıyorsanız Big Fish 2 güzel bir seçenek olacaktır.

 

YORUMLAR