Bike Race Pro 5.1 (ios)

Bike Race Pro

5.1
Bike Race Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bike Race Pro motosikletimizle tehlikeli rampalarda yol almaya çalıştığımız bir mobil oyun.

Bike Race Pro, özellikle motosiklet oyunlarından hoşlanan mobil kullanıcılara hitap eden keyifli bir yapım. Hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışan oyunda birbirinden tehlikeli rampalarda akrobatik hareketler yaparak ilerlemeye çalışıyoruz.

Oyuna ilk girdiğimizde dikkatimizi çeken şeylerden bir tanesi kontroller oluyor. Elbette kontrollerin bu denli iyi olmasında kamera açısı gibi etmenler de pay sahibi. Bike Race Pro'da toplamda 72 farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk birkaç bölümde oyuna alışıp sonraki bölümlerde ise gerçek performansımızı sergilemeye başlıyoruz.

Oyunda 9 farklı dünya yer alıyor. Bunlar oyuna çeşitlilik katıyor ve kısa süre oynadıktan sonra monotonlaşmasına engel oluyor. Grafikler ortalama olsa da bu tarz bir oyuna yakışan cinsten. Oyunda bir de kendi bölümlerimizi yaratabileceğimiz bir seçenek mevcut. Bu da hoşumuza giden detaylar arasında.

Genel olarak başarılı olarak niteleyebileceğimiz Bike Race Pro, türü sevenler tarafından uzun süre meşgul olunabilecek cinsten bir oyun.