Bloody West: Infamous Legends 1.0.1 (ios)

Bloody West: Infamous Legends

Bloody West: Infamous Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloody West: Infamous Legends iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Vahşi Batı konseptli bir strateji oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Bloody West: Infamous Legends mobil oyunu Vahşi Batı unsurlarının başarıyla işlendiği bir strateji oyunudur.

Grafik kalitesi açısından oldukça başarılı olduğu gözlemlenen Bloody West: Infamous Legends oyunu sunduğu konsept bakımından da son derece ilgi çekici görünüyor. Hikaye üzerine kurulu bir strateji oyunu olan Bloody West: Infamous Legends oyununda iç savaşın ardından şans eseri New Mexico’da bir kasabaya yönetici olarak atanan kahramanımız, kasabanın asayişini korumak ve etki alanını genişletmek adına haydut çetelerine karşı bir savaş başlatır.

Vahşi Batı’nın tozunu ve sıcağını hissedebileceğiniz oyunda atınız ve silahınızla asayişi korumakla yetinmeyip kontrol ettiğiniz alanı genişletmeniz de mümkün olacak. Ayrıca bu macerada destekçileriniz de çok önemli. Oyunun başında eski dostunuz John Galveston sizin en büyük yardımcınız iken, oyun ilerledikçe gösterdiğiniz dirençli tutum Billy the Kid, Jesse James, Wyatt Earp ve Bill Hickok gibi Western efsanelerinin desteğini de alabilirsiniz. Bloody West: Infamous Legends oyununu AppStore’dan ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

YORUMLAR