Bouncing Ball 1.0 (ios)

Bouncing Ball

1.0
Bouncing Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bouncing Ball, popüler Bouncy Bits oyunundan esinlenerek hazırlanmış ücretsiz bir iPhone ve iPad oyunu.

Bouncing Ball, Ketchapp’ın iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırladığı beceri isteyen oyunlarından biri. Odaklanma ve harika zamanlama gerektiren zorlu oyunda dinamik bir topu kontrol etmeye çalışıyoruz. Amacımız topla ilerleyebildiğimiz kadar ilerleyerek olabildiğince yüksek puan almak.

İlk görüşte Android ve iOS platformunda en çok oynanan beceri oyunlarından Bouncing Bits’i hatırlatan oyunda zıplamadan duramayan renkli bir topu kontrolümüz altına almaya çalışıyoruz. Sürekli zıpladığından kontrol etmesi oldukça güç alan topun karşısına çıkan engelleri aşmasına yardımcı olmaya çalıştığımız oyunda kontrol sistemi tek elle rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış. Topu seri bir şekilde zıplatarak engelleri aşmak için ekranın herhangi bir noktasına seri bir şekilde dokunuyoruz. Ancak bunu yaparken zamanlamayı çok iyi tutturmamız gerekiyor. Çünkü engeller çok kritik noktalara yerleştirilmiş ve sürekli düz bir zeminde ilerlemiyor, girintili - çıkıntılı yollar da karşımıza çıkıyor.

Gözü yormayan basit görsellerle süslenmiş oyunda farklı oyun modları veya çoklu oyuncu seçeneği gibi oyuna renk katacak öğelere yer verilmemiş. Sadece tek başımıza oynayabiliyor ve puanımızı paylaşarak arkadaşlarımızı davet edebiliyoruz.

Bouncing Ball, saç baş yolduracak kadar olmasa da sinir edecek düzeyde bir beceri oyunu olmuş. Daha önce her yönüyle aynı olan Bouncy Bits oyununda keyif aldıysanız bunu da indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR