Bowling Central 1.0 (ios)

Bowling Central

1.0
Bowling Central
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bowling Central, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bowling oyunu.

Bowling Central karşımıza iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bowling oyunu olarak çıkıyor. Kaliteli grafikleri ve akıcı animasyonları ile dikkat çeken bu oyunda çetin mücadelelerin yaşandığı bowling müsabakalarına katılıyoruz.

Oyunun en dikkat çekici yanı Apple TV üzerinde oynayabilme şansına sahip olmamız. Bu özelliğin sadece iPhone ve iPod Touch cihazlar için kullanılabilir olduğunu hatırlatmadan geçmeyelim. Cihazımızı Apple TV'ye bağlayarak Nintendo Wii deneyimine benzer bir formatta oyunu oynayabiliyoruz.

Oyunda 30'dan fazla bowling müsabakası bulunuyor. Bu müsabakalara katılmak istemezseniz klasik modda da mücadele edebilirsiniz. Bowling oyunlarının vazgeçilmez özelliklerinden olan top çeşitliliği bu oyunda da eksik edilmemiş. Bowling Central'ta 24 farklı bowling topu bulunuyor. Bu toplardan istediğinizi seçebilir ve bu şekilde daha kişisel bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunu iki farklı kontrol mekanizmasından birini seçerek oynayabiliyoruz.

Facebook desteği sunan oyunda dilersek arkadaşlarımızla keyifli bir yarışma ortamı da yaratabiliyoruz. Yüksek kalite bir bowling oyunu oynamak istiyorsanız Bowling Central'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR