Breach & Clear

Breach & Clear
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31

  • Üretici

    Gun Media

Breach & Clear, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz en heyecanlı ve aksiyon dolu bir strateji oyunudur.

Breach & Clear, farklı taktik ve planlar geliştirerek takımınız ile birlikte verilen görevleri yerine getireceğiniz aksiyon dolu bir strateji oyunudur. Ücretli olmasına rağmen büyül ilgi gören oyunu oynamak için 8.49 TL'lik ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Strateji oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Breach & Clear bugüne kadar görmüş olduğunuz en iyi oyunlardan bir tanesi olabilir. Gerçekçi grafik ve savaş sahneleri ile ön plana çıkan oyunda, farklı özelliklere sahip askerlerden oluşan takımınız ile size verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Fakat başarılı olmak için ilk olarak taktik ve planlar geliştirmelisiniz. Daha sonra planlarınızı uygulamaya dökerek takımınız ile birlikte harekete geçebilirsiniz.

Takımınızda bulunan askerlere 30'dan fazla silah arasından seçim yaparak silahlarını verebilir ve bunun dışında zırh giydirerek daha dayanıklı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Oyun içerisinde bulunan 20 farklı görevin her biri farklı olarak tasarlanarak geliştirilmiş. Bu nedenle oynarken sıkılacağınızı zannetmiyorum. Aksine oynarken kendinizden geçerek saatlerce iPhone ve iPad'iniz ile oyun oynayabilirsiniz. Düzenlediğiniz operasyonlarda takımınızı yöneterek daha başarılı olabilirsiniz.

iOS cihazlarınız üzerinde farklı ve yeni bir strateji oyunu denemek isterseniz, Breach & Clear'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

 

YORUMLAR