Bus Simulator 2015 1.0.0 (ios)

Bus Simulator 2015

Bus Simulator 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator 2015, ücretsiz olarak sunulan ve kaliteli yapısıyla öne çıkan bir simülasyon oyunu.

Bus Simulator 2015, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda dikkatimizi çeken ilk ayrıntı kaliteli grafiklerin kalitesi oldu. Açıkçası ücretsiz olarak sunulup da bu kadar kaliteli görseller sunabilen çok fazla oyun yok.

Oyunda aralarında Los Angeles, paris, Roma, Berlin ve Alaska gibi şehirlein bulunduğu bir harita topluluğu sunuluyor. Bu şehirlerin her biri kendine özgü tasarımlara sahip ve daima farklı bir deneyim yaşatıyorlar. Şehir çeşitliliğine ek olarak oyunda 15 farklı otobüs sunuluyor. Otobüsleri kullanırken çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü en ufak bir kazada hasar alabiliyorlar. Kaza modellemeleri de son derece gerçekçi olduğu için otobüsünüzde meydana gelebilecek ufak bir göçük göz zevkinizi bir hayli bozacaktır.

Bus Simulator 2015'de kolay kullanılabilen fakat gerçekçilikten de ödün vermeyen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Açıkçası otobüsleri yönlendirirken hiçbir zorluk yaşamadık. Elbette bu biraz alışkanlıkla ilgili bir mesele.

Genel olarak Bus Simulator 2015, detaylara önem veren ve bu yüzden kaliteyi yüksek tutan bir oyun. Ücretsiz oalrak sunulması ise en büyük artısı.

YORUMLAR