Bus Simulator 2017 1.2 (ios)

Bus Simulator 2017

1.2
Bus Simulator 2017
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bus Simulator 2017 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörüdür

Bus Simulator 2017 oyunculara zorlu sürüş testleri sunan bir mobil otobüs simüaltörü olarak tanımalanbilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs oyunu olan Bus Simulator 2017'de temel olarak şöförlük yaparak para kazanmaya çalışıyoruz. Oyunda bize lüks yolcu otobüslerinin şöför koltuğuna oturma ve yolcu taşıyarak para kazanma imkanı veriliyor. Yolcuları taşırken de iki şeye dikkat etmemiz gerekiyor; bir yandan hızlı olmalıyız, diğer yandan da trafik kurallarına dikkat ederek kaza yapmamalıyız.

Bus Simulator 2017'de yolcuları otobüs durağından aracımıza aldığımız andan itibaren sayaç çalışmaya başlıyor. Yolcuları varmak istedikleri yere ulaştırmak için bize belli bir süre veriliyor; yoksa para kazanamıyoruz. Ayrıca traifk içnde yol alıyoruz. Otobüs gibi büyük bir araçla dar sokaklardan geçmek ve arabaların arasında yol almak bir hayli zor olabiliyor.

Bus Simulator 2017'de kazandığımız parayla yeni otobüslerin kilidini açabilmekteyiz. Bu otobüslerin arasında çift katlı otobüsler de bulunmakta. Oyunun ortalama bir graifk kalitesine sahip olduğu söylenebilir. Oyunda aracınızı kontrol etmek için farklı kamera açılarını kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR