Bus Simulator 3D

Bus Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
1  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    427

  • Üretici

    Ovidiu Pop

Bus Simulator 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs oyunudur

Bus Simulator 3D otobüs kullanma eğlencesini mobil cihazlarımıza taşıyan bir otobüs simülatörü olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs oyunu olan Bus Simulator 3D'de oyuncuları zorlu sürüş mücadeleleri bekliyor. Oyuna otobüs şöförlüğü yaparak hayatını kazanmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Bu iş için otobüsümüzle yolcu taşımamız ve bize verilen görevleri tamamlamamız gerekiyor. Yolcuları taşırken belli kurallara dikkat etmemiz gerekmekte. İlk olarak yolcuları duraklardan alıyoruz ve sonrasında zamana karşı yarışıyoruz. Otobüsümüze binen yolcuları belirlenen zaman içerisinde varmak istedikleri yerlere götürmemiz gerekiyor. Fakat şehir içinde trafikte yol aldığımız için bu iş çok da kolay olmuyor.

Bus Simulator 3D'de araç kullanırken trafikteki araçlara, keskin dönüşlere ve dar sokaklara dikkat ederek ilerliyoruz. Oyun boyunca para kazanarak yeni otobüslerin kilidini açabilmekteyiz. Otobüsleri dilersenizi ç kokpit kamerasından, dilerseniz dış kamera açısını kullanarak kontrol edebilmektesiniz.

Bus Simulator 3D'yi oynamak için farklı kontrol yöntemlerinden birini tercih edebilmeniz mümkün. Oyunun çok yüksek grafik kalitesi sunmadığı söylenebilir.

YORUMLAR