Call Planner

Call Planner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    58

  • Üretici

    Mi3 s.r.o.

Call Planner uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda yapmanız gereken tüm aramaları planlayabilir ve hatırlatmalar alabilirsiniz.

Bazen belli tarihlerde ve zamanlarda aramak istediğimiz insanları aramayı unuttuğumuz bir gerçek ve özellikle iş için gerçekleştirilmesi gereken aramalarda bunun büyük bir sorun haline geldiği ortada. Dolayısıyla sizin için yapmanız gereken aramaları hatırlatacak ve işlerinizin devamlılığını sağlayacak bir uygulama arıyorsanız Call Planner'a göz atmanız gerekiyor.

Call Planner uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor ve herkesin bir kaç dakika içerisinde alışabileceği anlaşılır bir arayüze sahip. Uygulamaya kimi, ne zaman ve neden aramanız gerektiğini girdiğinizde daha fazla bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Zira uygulama belirlenen tarih ve saat gelirken sizi arama yapmanız gerektiği konusunda bilgilendiriyor. Bu sayede sadece tek tıkla hemen aramaya geçiş yapabiliyorsunuz.

Uygulama sayesinde takviminizi bir de aramalar ile doldurmaya gerek kalmıyor. Böylece ajandanızı sadece aramalar için doldurmanıza ve gereksiz yere karışıklık yaratmanıza da mani olduğunu söyleyebilirim. Yapmanız gereken aramaların önem düzeylerini de ayrı olarak belirleyebiliyor ve dilediklerinizi yüksek önemli hale getirerek unutulmamalarını sağlayabiliyorsunuz.

Aramalarınız tamamlandıktan sonra bunları kayıt altında tutan ve dolayısıyla daha sonra incelemenize de imkan tanıyan uygulama, geçmiş konuşmalarınızı kontrol etmeniz ve aradığınızdan emin olmanız için oldukça güzel bir arama logu hizmeti sunuyor.

Eğer oldukça meşgulseniz ve aramalarınızın hiç birini unutmak istemiyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken iOS uygulamaları arasında olduğunu belirtmek gerek.

YORUMLAR