Cambly 2.1 (ios)

Cambly

2.1
Cambly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cambly, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ana dili İngilizce olan eğitmenler ile İngilizce konuşarak pratik yapıp İngilizce'nizi geliştirebileceğiniz bir iOS eğitim uygulaması.

Cambly, İngilizce öğrenmek ya da İngilizce'sini geliştirmek isteyen iPhone ve iPad sahiplerine, ana dili İngilizce olan ve İngilizce eğitimi konusunda tecrübe sahibi kişileri sunarak karşılıklı videolu görüşme ile eğitim almalarını sağlıyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama aslında ücretli hizmet veriyor. İlk indirdiğinizde ücretsiz olarak eğitim dakikası sunan uygulama üzerinde sürekli İngilizce eğitimi almak istiyorsanız para ödemeniz gerekiyor.

Birbirinden farklı İngilizce öğretmenleri bulunan uygulama, bu öğretmenler arasında istediğinizi seçerek onlarla karşılıklı olarak görüntülü sohbet etmenizi ve böylece İngilizce konuşarak pratik yapmanızı sağlıyor. Dakika başına ücretlendirilen serviste bedava dakikalarınız bittikten sonra malesef dakika almanız gerekiyor.

Oldukça yararlı olabilecek olan bu yöntem sayesinde ana dili İngilizce olan kişilerle sohbet imkanı yakalayabilmek çok iyi. İster başlangıç seviyesinde olun isterseniz de iyi derecede İngilizce biliyor olun hiç farketmeden Cambly'i kullanabilirsiniz. Telaffuz etmekte zorlandığınız ya da nasıl telaffuz edileceğini bilmediğiniz kelimeleri öğrenmek için bile ders alabileceğiniz uygulamanın kullanımı için internet bağlantısı gerekiyor.

Uygulama üzerinde online olan öğretmenleri görebiliyor ve hatta üzerlerinde daha önce eğitim alıp almadığınızı da görebiliyorsunuz. Böylece memnun kalmadığınız hocalardan tekrar ders almayabilirsiniz.

Eğer fazla vaktim yok ama kısa videolu sohbetler ile İngilizcemi geliştirebilmek çok iyi olur diye düşünüyorsanız, Cambly'i iPhone ve iPad'lerinize indirebilirsiniz. Zaman sınırlaması olmadan ders alabileceğiniz uygulama da her şey kullanıcıların tercihlerine göre belirleniyor.