CamScanner Free 3.0.0 (ios)

CamScanner Free

CamScanner Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    518

  • Üretici

    IntSig Information Co.,Ltd

CamScanner Free, iOS kullanıcılarının döküman tarama için kullanabileceği yararlı ve etkili bir iOS uygulamasıdır.

CamScanner Free, iOS cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş bir döküman tarama uygulamasıdır. iOS kullanıcılarının döküman taraması için özel olarak geliştirilen uygulama sayesinde kullanıcılar dökümanlarını kolayca taratarak depolayabilecekler. CamScanner Free  sahip olduğu tarama özelliği dışında, kullanıcılarına düzenleme seçenekleri de sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar dökümanları üzerinde kırpma, renk değişikliği ve resim temizleme gibi düzenleme işlemlerini diledikleri gibi yapabileceklerdir.

CamScanner Free uygulaması cihazlarınızın kamerasını kullanarak tarama işlemi yapmaktadır. Reçete, not, kart ve sertifika gibi dökümanları tarayarak cihazınıza kaydedebilirsiniz. Notmalde kullanıcılar tarama işlemi yerine dökümanlarının fotoğraflarını çekmektedir.

Uygulamanın sahip olduğu optik karakter tanıma özelliği sayesinde uygulama ile yazılarını döküman olarak çıkartabilir ve daha sonra üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Ayrıca tarama ile elde ettiğiniz dökümanları uygulama üzerinden PDF ve JPEG formatlarında paylaşabilirsiniz.

Güvende olmasını istediğiniz dökümanlarınıza şifre ekleyerek diğer kişileirn görmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama kullanıcılarına özel olarak 10 GB'lık bulut depolama alanı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

CamScanner Free uygulaması ücretsiz olmasına rağmen uygulama içerisinde reklam bulunmamaktadır. Bu nedenle uygulamayı kullanırken herhangi bir şekilde reklamlar tarafından rahatsız edilmezsiniz. Gelişmiş özelliklere sahip ve ücretsiz bir tarama uygulaması arıyorsanız CamScanner Free uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize indirerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR